Pyszna domowa kuchnia

NASZA
KUCHNIA

Strefa Czystego Powietrza zaostrza apetyt, wyczula smak i delikatnym czyni każde podniebienie...

Nasza kuchnia specjalizuje się w tradycyjnych potrawach kuchni polskiej i regionalnej z nutą kuchni europejskiej. Szef kuchni – Robert Lasota niezmiennie od 10 lat serwuje smaczne dania przygotowane tylko ze świeżych produktów.

Wierzymy, że dobra domowa kuchnia pozytywnie wpłynie na Państwa samopoczucie, a słowa ”było smacznie ” wynagrodzą trud włożony w każde serwowane danie.

ŚNIADANIA

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia, dlatego codziennie przygotowujemy urozmaicone i świeże menu, w oparciu zarówno o produkty lokalne oraz naszej domowej produkcji. 


Bogata oferta składa się z past, sałatek wege, kilku rodzajów serów, serów kozich, wędlin, warzyw, trzech rodzajów dżemów. Własnego wyrobu pikle, aromatyczne, pieczone mięsa w ziołach i pasztety Babci Gieni.

Przygotowujemy je sami na miejscu korzystając ze sprawdzonych przepisów.

Codziennie serwujemy dwie potrawy na ciepło: jajecznica, frankfurterki, kiełbaski z cebulką, parówki, racuchy z jabłkami, naleśniki.


Dla naszych najmłodszych Gości dostępne są 3 rodzaje płatków, mleko podgrzewane na życzenie oraz krzesełka dla dzieci.


Stół z napojami obejmuje nielimitowane wodę, soki, wybór herbat gatunkowych oraz kawę i mleko.

PYSZNE
OBIADOKOLACJE

Przygotowane zawsze ze świeżych produktów. Codziennie inne menu.

MENU OBIADOWE


Obiadokolacje serwowane do stołu z pełną obsługą kelnerską.

Składają się z zupy serwowanej w wazie, dania głównego oraz deseru. Do picia serwujemy pyszną wodę z własnego ujęcia z dodatkiem cytryny i mięty– nielimitowaną!


O indywidualnej diecie proszę poinformować przy składaniu rezerwacji.

BAR

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego baru.

Wśród różnych trunków, które czekają na naszych gości, na uwagę zasługuje pyszne złociste czeskie piwo beczkowe, z lokalnego browaru położonego tuż przy granicy polsko-czeskiej.

Dla szukających mocniejszych wrażeń polecamy kilka rodzajów piwa z Browaru Rebelia – tworzone od 2013 roku w Ząbkowicach Śląskich.

Oferujemy kilka rodzajów wina zarówno białe jak i czerwone – prosto z polskiej winnicy, zlokalizowanej pod Wrocławiem w miejscowości Sobótka. Doskonałe wina od polskiego producenta.

Zapraszamy na pyszną herbatę zimową, kawę z ekspresu ciśnieniowego oraz przekąski na ciepło m.in. grillowane oscypki, tosty czy naleśniki.