Imprezy w najpiękniejszej oprawie

Wieczór kawalerski
wieczór panieński

Planujecie wieczór kawalerski lub panieński i chcecie, żeby to była niezapomniana noc? Zależy Wam na spokoju, własnym towarzystwie i ciekawych atrakcjach?

Wieczór ten powinien być szansą na odpoczynek i relaks przed tym ważnym wydarzeniem, jakim jest zbliżający się ślub.

Dołożymy wszelkich starań, by hotel Kosówka stanowił jak najlepsze miejsce na ten wyjątkowy wieczór dla najbardziej wymagających gości!

Sprawdź, dlaczego właśnie ten hotel warto wybrać na cel Waszego wyjazdu!

Wesele

Wyjątkowy dzień w życiu, zasługuje na najpiękniejszą oprawę...

Pozwólcie, Drodzy Państwo, że zachwycimy Was i Waszych Gości niezwykłym smakiem i serdeczną atmosferą, które na długo zapadną w Waszą pamięć!
Zapraszamy serdecznie do organizacji obiadów oraz przyjęć weselnych w Kosówce.

  • nasza restauracja jest idealnym miejscem do organizacji imprez z noclegiem
  • świetnie sprawdza się zarówno przy kameralnych, zasiadanych obiadach, jak również uroczystych przyjęciach weselnych
  • do Państwa dyspozycji oddajemy parkiet taneczny, bufet kawowy, czy też kącik dla najmłodszych
  • w naszym hotelu z przyjemnością ułożymy weselne menu uwzględniając Państwa preferencje - tak, aby spełnić wszystkie weselne marzenia
  • na życzenie przygotuje dla Państwa potrawy wegetariańskie, bez glutenu, bez laktozy
  • nasz profesjonalny i uśmiechnięty zespół zawsze służy dla Państwa wsparciem w każdej sytuacji!

Przywiązujemy szczególną uwagę do szczegółów. Wiemy, jak wiele elementów składa się na dobrze zorganizowaną uroczystość. Będzie nam niezmiernie miło celebrować z Państwem ten wyjątkowy dzień!

Komunia

Hotel Kosówka to doskonałe miejsce na zorganizowanie niezapomnianego przyjęcia komunijnego.

Zdajemy sobie sprawę, że Pierwsza Komunia Święta to ważny dzień dla Twojego dziecka, dlatego dołożymy wszelkich starań by zadbać o oprawę, zaproponujemy odpowiednie menu i stworzymy wyjątkową atmosferę.

Sprawimy by zaproszeni Goście, jak i Twoja Pociecha zapamiętali przyjęcie komunijne jako świetną uroczystość dzięki naszej profesjonalnej obsłudze, dobrej kuchni oraz pięknym wnętrzom.

Urodziny

Każde urodziny to dobra okazja do świętowania.

Bez względu na to, czy Twoje dziecko kończy 5 lat, mąż lub żona obchodzi swoją 40-stke, czy też mama lub tata chce uczcić 50-te urodziny, możesz sprawić swoim bliskim niezwykłą niespodziankę.

Jeśli z kolei sam chcesz zorganizować urodzinową imprezę dla znajomych, a nie masz pomysłu jakie miejsce będzie najbardziej odpowiednie, dowiedz się jaką propozycję ma dla Ciebie hotel Kosówka.

Chrzest, Roczek

Miło nam zaoferować Państwu salę do organizacji chrzcin lub roczków.

Wiemy, jak ważne są to dni dla rodziców, dlatego w naszej restauracji celebrujemy to niezapomniane rodzinne święto sprawiając, że w ten szczególny dzień radosny nastrój udziela się wszystkim zaproszonym Gościom.

Dokładamy wszelkich starań, aby organizacja chrzcin dziecka była na najwyższym poziomie, a dzień ten kojarzył się jedynie z pozytywnymi emocjami.